YTONG INTERIO® - YTONG Blokeliai Kaina, YTONG blokelių pardavimas Vilniuje ir Klaipėdoje
English German Norwegian Polish Russian Swedish Latvian Estonian

YTONG INTERIO®

Prekyba Vilniuje Prekyba Klaipėdoje Prekyba Lietuvoje
+370 616 22022 +370 645 55055 info@ytongblokeliai.lt
YTONG INTERIO


YTONG INTERIO® 115 mm

  Kaina nuo 125 € su pvm*
(* Pateikta kūbo kaina VILNIUJE perkant pilnomis maŠinomis, kainos į kitus Lietuvos miestus skaičiuojamos individualiai)


Pertvarinių blokelių techniniai duomenys: 

AukŠtis 399 mm - Ilgis 599 mm - Plotis 115 mm.

Atsparumas gniuždymui - 3 MPa. 

Tankis sausoje būsenoje - 475 kg/m3.

Koeficientas 10, sausas - 0,135 W/m2K.

Koeficientas - 5/10.

Garso izoliacija RA1R - 35 dB.

Degumo klasė Klasė - A1.

Blokelių sunaudojimas - 4,17 vnt/m2.

Skiedinio sunaudojimas - 0,86 kg/m2.

YTONG INTERIO® - nauja erdvės dimensija

Papildomi erdvės padalijimo elementai, kuriais galima sukurti draugiŠką patalpų interjerą. Svarbiausia galimybė pritaikyti erdvę pagal savo asmeninius poreikius. Įdomiai įrengtas apstatymas, sujungimai ar sienelės pakeis paprastą patalpos interjerą į Jūsų nuosavą ramybės oazę. IŠskirtiniam interjerui reikia iŠskirtinių sprendimų. YTONG INTERIO® - nauja erdvės dimensija.

Nauji YTONG INTERIO® blokeliai - tai lengva ir patvari alternatyva pertvaroms iŠ gipso plokŠčių. Viena iŠ svarbiausių pertvarų savybių yra svoris, kurį jos perduoda perdangai. YTONG INTERIO® blokeliai - tai žingsnis perdangų ir pastato konstrukcijos apkrovų mažinimo kryptimi. Pagaminti iŠ PP3/0,5 rūŠies akyto betono, 115 mm storio ir 399 mm aukŠčio YTONG INTERIO® blokeliai - tai apie 10-15 % mažesnė perdangų apkrova nei įprastai pertvaroms naudojamų 600 rūŠies blokelių atveju, jau nekalbant apie tokias sunkias medžiagas, kaip silikatai ar keramika.

Pertvaros iŠ YTONG INTERIO® blokelių puikiai tinka pastatuose su įvairiomis perdangų konstrukcijomis, įskaitant medines, kurių atveju apkrova dažnai yra svarbiausias veiksnys, lemiantis pertvarų medžiagos pasirinkimą. Paprastas naudojimas YTONG INTERIO® blokeliai - tai ypač paprastas sienų statymo būdas.

Pagrindinės jų savybės:

  • lengvas akytas betonas YTONG PP3/0,5;
  • dideli matmenys (599 x 399 mm) užtikrina mažesnį elementų skaičių viename m2;
  • jungimas iŠkiŠomis ir iŠėmomis - vertikalūs sujungimai lieka neužpildyti skiediniu;
  • paprastas ir patogus naudojimas;
  • ypač trumpas mūrijimo laikas;
  • galimybė laisvai projektuoti interjerą.

Elementų aukŠtis 399 mm, sujungimas iŠkiŠomis ir iŠėmomis ir paprastas apdirbimas užtikrina, kad sienų iŠ YTONG INTERIO® - blokelių mūrijimas bus dar greitesnis, nei tradicinių gaminių iŠ akyto betono atveju, ir daug paprastesnis, nei kitų medžiagų atvejais, pavyzdžiui plytų, blokelių ir gipso plokŠčių sistemų. YTONG INTERIO® blokeliai - tai patys pirmieji pertvarų mūrijimui skirti elementai iŠ akytojo betono, kurie yra su iŠkiŠomis ir iŠėmomis. Tai užtikrina dar patogesnį darbą, mažesnį skiedinio sunaudojimą ir greitesnį pertvarų statymą.

Sienų iŠ blokelių YTONG INTERIO® mūrijimas yra penkis kartus greitesnis, nei sienų iŠ gipso kartono. Sienoms iŠ YTONG blokelių nereikia pjaustyti ir montuoti plieninių profilių bei dėti mineralinės vatos plokŠčių. YTONG INTERIO® - tai laiko ir pinigų taupymas.

Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą >>>
Paskutinis atnaujinimas: Friday, 12 April 2024 14:28
ŠILčIAUSI BLOKELIAI ?
 
YTONG BLOKELIAI FACEBOOK! :: 2007-2024m. :: STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ SRAUTAS UAB © Visos teisės saugomos

Pristatymas visoje Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Kėdainiuose, Telšiuose, Visagine, Tauragėje, Ukmergėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Radviliškyje, Palangoje, Gargžduose, Druskininkuose, Rokiškyje, Biržuose, Elektrėnuose, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Vilkaviškyje, Raseiniuose, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Naujojoje Akmenėje, Prienuose, Joniškyje, Kelmėje, Varėnoje, Kaišiadoryje, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose