YTONG MULTIPOR® - YTONG Blokeliai Kaina, YTONG blokelių pardavimas Vilniuje ir Klaipėdoje
English German Norwegian Polish Russian Swedish Latvian Estonian

YTONG MULTIPOR®

Prekyba Vilniuje Prekyba Klaipėdoje Prekyba Lietuvoje
+370 616 22022 +370 645 55055 info@ytongblokeliai.lt

IŠorinių sienų vidinė izoliacija YTONG MULTIPOR® blokeliai:
YTONG MULTIPOR

Ilgis - 600 mm 

Plotis - 390 mm 

Storis - 50; 60; 80; 100; 120; 140; 160; 180; 200 mm 

Matmenų tikslumas - 2 mm 


MULTIPOR® techniniai duomenys:

Tūrio tankis apie 115 kg/m3

Atsparumas gniuždymui  350 kPa

Atsparumas tempimui  80 kPa

Atsparumo ugniai klasė A1 (nedegi)

Santykinio pasiprieŠinimo vandens garams koeficientas =3

Šilumos laidumo koeficientas  0,045 W/mK.


YTONG MULTIPOR® - tai saugus sienų apŠiltinimo iŠ vidaus būdas.
Statybose pasitaiko daug atvejų, kai Šiluminę sienų izoliaciją galima atlikti tik iŠ vidinės pusės. Ši problema dažniausiai pasitaiko pastatuose, kurie yra saugomi kaip paveldo objektai, todėl jų fasadų iŠorė negali būti keičiama. Ši problema tai pat sutinkama nepastoviai sezoniŠkai naudojamuose objektuose, kuriuos reikia greitai apŠiltinti. Tokiais atvejais, siekiant pagerinti sienų Šiluminės izoliacijos savybes, izoliaciją būtina dėti iŠ vidinės sienų pusės.

YTONG MULTIPOR® - tai iŠ labai lengvos akytojo betono rūŠies pagamintos masyvios mineralinės plokŠtės, kurių Šilumos laidumo koeficientas yra = 0,045 W/mK. Jų panaudojimas atatinkamai pagerina sienų Šilumos izoliacines savybes. Dėl didelio garų pralaidumo ir gebėjimo tinkamai absorbuoti vandens garus, plokŠtes YTONG MULTIPOR® galima naudoti be papildomos garų izoliacijos. Patalpos ore esantys vandens garai patenka į YTONG MULTIPOR® sluoksnį, kuriame jie kondensuojasi pirmaisiais metų mėnesiais. Vasaros mėnesiais sukauptas kondensatas iŠgaruoja atgal į patalpos orą.

SkaiŠiavimai rodo, kad YTONG MULTIPOR® plokŠčių kondensato kaupimo ir atidavimo reiŠkinys nesukelia ilgalaikio vandens kaupimosi sienos viduje, todėl sumažėja sienų Šiluminės izoliacijos parametrų ir mikroorganizmų vystymosi pavojus. SkaiŠiavimai buvo atlikti centrinės Lenkijos klimato sąlygomis, patalpose esant 20C aplinkos temperatūrai ir 55% santykiniam drėgnumui.

Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime savo geriausią pasiūlymą >>>Paskutinis atnaujinimas: Sunday, 16 June 2024 18:00
ŠILčIAUSI BLOKELIAI ?
 
YTONG BLOKELIAI FACEBOOK! :: 2007-2024m. :: STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ SRAUTAS UAB © Visos teisės saugomos

Pristatymas visoje Lietuvoje - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Jonavoje, Utenoje, Kėdainiuose, Telšiuose, Visagine, Tauragėje, Ukmergėje, Plungėje, Kretingoje, Šilutėje, Radviliškyje, Palangoje, Gargžduose, Druskininkuose, Rokiškyje, Biržuose, Elektrėnuose, Garliavoje, Kuršėnuose, Jurbarke, Vilkaviškyje, Raseiniuose, Anykščiuose, Lentvaryje, Grigiškėse, Naujojoje Akmenėje, Prienuose, Joniškyje, Kelmėje, Varėnoje, Kaišiadoryje, Pasvalyje, Kupiškyje, Zarasuose